Masážní akupresurní podložka s polštářkem

Kód: 281
509 Kč
Skladem

Specifikace

  •  snadná léčba
  •  zlepšení spánku
  •  akupresurní metoda
  •  úleva pro bolavé svaly
  •  podložka + polštář v ceně 

Rozměry podložky: 65 cm x 37 cm x 2 cm
Rozměry polštáře: 14 cm x 37 cm x 10 cm

Barva: černá s bílými hroty

Detailní informace

Doprava  zdarma
Doprava zdarma při nákupu nad 2000,-
Nakupte za 2000,- a máte dopravu zdarma

Detailní popis produktu

Akupresurní sada stimuluje příslušné body v těle prostřednictvím speciálních hrotů. Je to skvělá forma terapie a relaxace po náročném dni. Můžete se nadobro zbavit nepříjemné bolesti svalů!

Zapracujte na své celkové pohodě!

Snižuje bolest svalů, zlepšuje krevní oběh, regeneruje tělo např. odstraňuje bolest po tréninku, snižuje napětí a má mnoho dalších výhod. Pečujte o své zdraví a pohodu s našim produktem.

Princip podložky je jednoduchý: na ploše 65 cm x 37 cm x 2 cm se nachází 210 kulatých jehličkových ostrůvků, přičemž každý obsahuje 42 umělohmotných jehliček na stimulaci a prokrvení dotýkajících se částí těla. Princip je podobný akupunktuře, akupresura zajišťuje vyplavení hormonů štěstí oxytocinu a endorfinu, které snižují bolest a zvyšují pocit pohody. Podložka aktivně zklidňuje svaly a tím pomáhá i snadnějšímu a hlubšímu spánku.

Rovnoměrné rozmístění a tvar jehliček zabraňují pocitu bolesti při ležení na podložce, protože žádná z jehliček samostatně nestimuluje jistý bod.

PEČLIVÁ A ÚČINNÁ MASÁŽ

Snížení bolesti svalů

Dlouhodobá bolest svalů může být velmi nepříjemná. Místo toho, abyste sáhli po další pilulce proti bolesti, použijte naši akupresurní sadu! Jedná se o 100% přírodní léčbu, která vám přinese úlevu po delší dobu.

Redukce celulitidy

Akupresurní sada díky svým hrotům proniká do hlubokých vrstev pokožky. Systematické používání zmírní a vyhladí celulitidu. Účinky se projeví velmi rychle!

Zlepšení krevního oběhu

Hroty stimulují krevní oběh v těle. Stačí položit příslušnou část těla na podložku nebo polštář a je hotovo. Tato alternativní léčebná metoda používaná v jiných kulturách po několik staletí je 100% bezpečná.

Po použití se dá podložka jednoduše srolovat a vložit do praktické tašky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: