Mini přístroj pro masáž a úlevu od bolesti - 8 režimů

Kód: 288
329 Kč
Skladem

Specifikace

  • materiál: PU
  • velikost: 17 x 6 cm
  • pracovní napětí: 3,2 ~ 4,2 V
  • výkon: 3 W
  • nabíjecí čas: 2,5 hodiny

Detailní informace

Doprava  zdarma
Doprava zdarma při nákupu nad 2000,-
Nakupte za 2000,- a máte dopravu zdarma

Detailní popis produktu

Masážní přístroj výrazně snižuje bolesti svalů, kloubů a napětí tím, že uvolní svalové napětí a zlepší průtok krve. To může být prospěšné zejména u lidí trpících chronickou bolestí nebo napětím. Použití masážního přístroje může také pomoci uvolnit svalové napětí a zlepšit pohyblivost kloubů, což jistě oceníte po náročném cvičení, sportovních aktivitách nebo dlouhém období sedavé práce.

Také se připravte na skvělou relaxaci a snížení hladiny stresu, jelikož masáž stimuluje uvolňování endorfinů, které mohou navodit pocit pohody a klidu.

Funkce masážního přístroje

  1. Micro Current EMS Mini Massager: Odstraňuje ochablý tuk paží a podpaží, ideální pro lymfatickou drenáž pro podporu krevního oběhu.
  2. Mini lymfatický drenážní masážní polštář: Mini masážní polštář má délku pouze 17 cm a průměr pouze 6 cm. Zmírňuje svalové nepohodlí, aktivujte svalový tlak a dosáhněte uklidňujícího účinku.
  3. 8 režimů a 19 úrovní intenzity: 8 režimů masáže krku a volné kombinace režimů z čeho vybírat. Dopřejte si pocit skutečné masáže, podpořte detoxikaci lymfatického systému a dosáhněte účinku zmírnění únavy. Pro začátečníky se doporučuje začít s nejnižší intenzitou.
  4. Nabíjení USB: 8 hodin nepřetržitého používání po nabíjení po dobu 2,5 hodiny. Nabíjení přes USB může poskytnout stabilnější napájení s delší životností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: