Sada na opravu čelního skla - DIY

Kód: 125
219 Kč
Na dotaz

Specifikace

Vše napsáno v podrobném popise

Detailní informace

Doprava  zdarma
Doprava zdarma při nákupu nad 2000,-
Nakupte za 2000,- a máte dopravu zdarma

Detailní popis produktu

 

Sada na opravu čelního skla s lepidlem na okna je ideálním řešením pro snadnou a rychlou opravu poškození autoskel. Tato sada vám umožní odstranit nevzhledné pavouky a chránit čelní sklo před dalším rozšiřováním třísek.

Díky této sadě můžete sami opravit čelní sklo ve svém autě. Odstranění třísek způsobených údery kamenů od jiných vozidel a také hlubokých škrábanců způsobených prasklinami je snadné a účinné. Po opravě jsou poškození téměř neviditelná a čelní sklo je chráněno před dalšími poškozeními.

Tato sada je vhodná pro opravy poškození oken ve tvaru malých otvorů a podélných prasklin o délce do 15 cm. Díky velkému množství lepidla v sadě je možné ji opakovaně používat. To znamená, že si můžete ušetřit náklady na opravu, které byste jinak utratili v autorizovaných autoservisech.

Rychlý proces nanášení lepidla trvá jen několik minut a samotné lepidlo zasychá do 10 minut působením slunečního záření (UV lepidlo). To zajišťuje rychlé a spolehlivé výsledky opravy čelního skla.

Opravte své čelní sklo snadno a efektivně s touto sadou na opravu čelního skla s lepidlem na okna. Ušetřete čas a peníze a užijte si opět jízdu bez starostí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: